دیدگاه وب

Blue Orange Black
  • Connect To Twiter
  • Connect To Facebook
  • ما را در شبکه های اجتماعی ببینید
تلفن تماس :  8876 1375 021
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

طراحی وب سایت سینمایی سی نگاه

 


وب سایت سینمایی سی نگاه یک سایت خبری/معرفی در زمینه سینما میباشد. این وب سایت یکی از کامل ترین پروژه های انجام شده توسط دیدگاه وب میباشد.

امکانات :

1 - عضویت :

کاربرانی که وارد این سایت میشوند میتوانند با عضویت از تمامی بخش ها و امکانات سایت استفاده نمایند.

2 - تعیین سطح دسترسی :

مدیر وب سایت میتوانند سطح دسترسی به صفحات مختلف و یا استفاده از امکانات را برای کاربران تعیین کنید. برای مثال تنها کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده اند میتوانند از قسمت Comment استفاده نمایند و یا مدیر وب سایت میتواند تعیین کند کامنت کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده اند برای نمایش نیازی به تأیید ندارد.

3 – تایید و یا عدم تایید کامنت ها :

مدیر سایت میتوانند کامنت های کاربران را برای نمایش در سایت تایید و یا آنها را حذف نماید. همچنین امکان ویرایش کامنت ها نیز در اینجا برای مدیر سایت تعیین شده است.

4 – معرفی بخش ها :

در برخی صفحات باکسی در سمت چپ سایت وجود دارد که بخش دیگر سایت را به کاربر معرفی میکند. مدیر سایت میتواند در قسمت مطالب ارسالی خود تعیین کند که این مطلب در این باکس ها بیاید یا خیر.

5 – استفاده از wysiwyg دو زبانه :

این ادیتور شبیه به صفحه ادیت در برنامه Microsoft Office Word میباشد که برای ثبت یه رکورد به مدیر وب سایت کمک میکند به راحتی رنگ، فونت، سایز و ... را در متن خود به دلخواه انتخاب نماید.

6 – مدیریت گالری عکس :

مدیر سایت میتواند به دلخواه در هنگام ارسال عکس، آلبوم جدیدی ساخته و یا عکس را به آلبوم های قبلی  اضافه کند. همچنین امکان حذف و ویرایش آلبوم ها بصورت جداگانه نیز در نظر گرفته شده است.

7 – ایمیل خوشامد گویی :

سیستم بصورت اتوماتیک پس از ثبت نام یک کاربر یک یمیل با عنوان خوشامد گویی به آدرس ثبت شده از سوی کاربر ارسال میکند.

8 – سیستم دانلود هوشمند :

مدیر سایت میتواند در قسمتی که از قبل در نظر گرفته شده است فایل مورد نظر را آپلود نماید تا لینک دانلود بصورت اتوماتیک بر روی عنوان مورد نظر مدیر سایت در آن قسمت قرار گیرد.

9 – مدیریت بنر :

مدیر وب سایت میتوانند بنرهای صفحه اول سایت را به دلخواه مدیریت نماید. مدیر میتواند چندین عکس را ارسال و از هر کدام در زمان دلخواه استفاده نماید.

10 – استفاده از سیستم های امنیتی هوشمند :

از آنجایی که امنیت پایگاه داده در این گونه سایت ها بسیار مهم میباشد و این موضوع میتواند تفاوت بین سایت و رقیبان خود را مشخص نماید برای امنیت این پایگاه داده برنامه نویسان این شرکت از سیستم های هوشمند توصیه شده توسط مایکروسافت استفاده نموده اند.

11 – مدیریت تمامی بخش ها :

این سایت در دسته سایت های تماما داینامیک قرار میگیرد که مدیریت وب سایت میتواند از طریق کنترل پنل مدیریتی تمامی بخش ها در صفحات مختلف را مدیریت نماید.

لینک وب سایت : http://www.cinegah.com