دیدگاه وب

Blue Orange Black
  • Connect To Twiter
  • Connect To Facebook
  • ما را در شبکه های اجتماعی ببینید
تلفن تماس :  8876 1375 021
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

طراحی وب سایت شرکت ایران ناژو

 

شرکت ایران ناژو یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده محصولات دارویی و بهداشتی در ایران میباشد که وب سایت این شرکت جهت معرفی محصولات میباشد.

زبان برنامه نویسی : زبان استفاده شده برای برنامه نویسی این سایت ASP.NET میباشد.

امکانات :

1- گروه بندی محصولات :

محصولات شرکت ایران ناژو به دو دسته محصولات دارویی و محصولات آرایشی بهداشتی تقسیم میشود. در این وب سایت برای هر گروه از محصولات یک ID جداگانه در نظر گرفته شده است که مدیر وب سایت میتواند به راحتی محصولات خود را در دو گروه تعریف شده دسته بندی نماید.

2 - مدیریت محصولات :

مدیر وب سایت میتواند محصولات خود را ثبت و در صورت نیاز ویرایش نماید. تعریف بخش های جداگانه ثبت و ویرایش محصولات این امکان را به مدیر سایت میدهد تا براحتی بتواند در این پنل کار کند.

3 - مدیریت و اضافه کردن اخبار/مقالات :

مدیر وب سایت میتواند نسبت به درج اخبار و یا مقالات مورد نظر در سایت خود اقدام نماید. همچنین پس از ثبت مدیر وب سایت میتواند در صورت نیاز نسبت به ویرایش مطلب ارسال شده اقدام نماید که در این صفحه میتواند حتی عکس ارسال شده را نیز ویرایش نماید.

4 - ویرایش گروهها :

مدیر وب سایت میتواند نوع گروه های ثبت شده را ویرایش نماید. برای مثال گروه "شامپوها" در دسته محصولات بهداشتی قرار دارند که مدیر وب سایت میتواند در صورت نیاز این گروه را در دسته محصولات دارویی قرار دهد.

5 - جاوا اسکریپت :

منوی Header و Footer این وب سایت با استفاده از تکنیک های جاوا اسکریپت طراحی شده است تا کاربران بتوانند به راحتی به صفحات مورد نیاز خود در بخش محصولات مختلف دسترسی داشته باشند.


لینک وب سایت : http://www.irannajo.com