دیدگاه وب

Blue Orange Black
  • Connect To Twiter
  • Connect To Facebook
  • ما را در شبکه های اجتماعی ببینید
تلفن تماس :  8876 1375 021
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

طراحی وب سایت FNF Collection

 

 

وب سایت FNF Collection سایتی جهت معرفی پوشاک بانوان میباشد. که توسط دیدگاه وب طراحی گردیده است.

زبان برنامه نویسی : زبان استفاده شده برای برنامه نویسی این سایت ASP.NET میباشد.

امکانات :

1- ثبت نام کاربری :

در این قسمت مراجعه کنندگان میتوانند جهت استفاده بهینه تر از سایت ثبت نام نموده که لیست این افراد در یک دیتابیس قرار میگیرد و مدیریت وب سایت میتواند از طریق کنترل پنل مدیریتی لیست کاربران را مشاهده و در صورت نیاز ویرایش نماید.

2- تعیین سطح دسترسی :

در این بخش مدیر سایت میتواند کاربران را دسته بندی نماینده و سطح دسترسی برای هر دسته تعیین کند. برای مثال مدیر سایت میتواند تعیین کند کاربرانی که در سایت ثبت نام نکرده اند امکان مشاهده صفحات X و Y را نداشته باشند.

3- خوشامد گویی اتوماتیک :

سیستم طراحی سایت این امکان را دارد که با توجه به پست الکترونیک وارد شده از سوی کاربران بلافاصله بعد از ثبت نام یک ایمیل خوشامد گویی برای ایشان بصورت اتوماتیک ارسال گردد.

4- مدیریت گالری عکس :

از آنجایی که این سایت نیاز به معرفی محصولات در قالب عکس های مختلف دارد، تیم برنامه نویسی اقدام به ساخت "آلبوم های" مختلف برای ارسال عکس نموده که مدیر سایت میتواند به دلخواه در هنگام ارسال عکس، آلبوم جدیدی ساخته و یا عکس را به آلبوم های قبلی  اضافه کند. همچنین امکان حذف و ویرایش آلبوم ها بصورت جداگانه نیز در نظر گرفته شده است.

5- جاوا اسکریپت :

برای عوض کردن عکس و یا آلبوم در یک صفحه ثابت تیم برنامه نویسی از کدهای جاوا اسکریپت استفاده کرده اند.

6- استفاده از ادیتور wysiwyg دو زبانه :

این ادیتور شبیه به صفحه ادیت در برنامه Microsoft Office Word میباشد که برای ثبت یه رکورد به مدیر وب سایت کمک میکند به راحتی رنگ، فونت، سایز و ... را در متن خود به دلخواه انتخاب نماید.

 

لینک وب سایت : http://www.fnfcollection.com